Правила відвідування

Шановні батьки, ми вводимо правила для того, щоб Ваші діти мали змогу займатися в комфортних умовах і перебування на заняттях було максимально ефективним.

1. Перед початком навчання в  дитячому центрі Бджілка, батьки отримують та ознайомлюються з навчальним договором про надання наших освітніх послуг.

2. Не приводьте хворих дітей і не приходьте хворі самі! Хворі діти не будуть допущені до занять! Про відсутність дитини на занятті пишіть у вайбер 0501616592 (розвиваючі, підготовка до школи, малювання), 0506556454 (англійська мова).

3. Дитячий центр працює по системі абонементів на місяць. Поразова оплата за навчання відсутня. Абонемент розрахований та є дійсним протягом календарного місяця. Його вартість залежить від кількості занять на місяць (в середньому це 8 занять).

4. Оплата за навчання (абонемент проводиться у вигляді 100% передоплати з 25 числа в кінці місяця за наступний місяць, але не пізніше 30 числа). Абонемент є дійсним лише протягом місяця. Кошти не повертаються та на наступний місяць не перераховуються. Пропущені заняття не повертаються та на наступний місяць не переносяться. Відпрацювання пропущених занять відсутнє!

Виняток становить, якщо по причині хвороби дитина пропустила більше ніж 4 заняття, додатково (крім основних занять) є відпрацювання 50% пропусків (за наявності довідки про хворобу від лікаря). Всі відпрацювання узгоджуються з викладачем і розписуються в журналі обліку відпрацювань. 

5. Адміністрація має право замінити викладача у разі його відсутності або відмінити заняття. З огляду на це, своєчасно повідомляйте про зміну контактного телефону!

6. Просимо своєчасно приводити та забирати дітей з занять. На заняття допускаються діти у змінному взутті. Одяг для дитини повинен бути зручним.

7. Групи формуються з урахуванням вікових, розумових, комунікативних особливостей дітей. Групові заняття проходять згідно з розкладом. Перехід з однієї групи в іншу можливий лише при узгодженні з адміністрацією Центру.

8. Якщо дитина на занятті заважає займатися іншим дітям, не реагує на зауваження викладача, або демонструє агресивну поведінку, адміністрація залишає за собою право відмовити такій дитині у відвідуванні занять дитячого центру Бджілка.

9. Обов’язково забирайте всі завдання, які дає викладач додому і виконуйте їх.

10. Заняття для школярів не припиняються під час осінніх та весняних канікул і їх треба відвідувати.

Дякуємо за розуміння та виконання правил Центру раннього розвитку "Бджілка"!